Self-care during menstruation: Tips to feel better during your cycle
Pranešimai

Savęs priežiūra menstruacijų metu: patarimai, kaip geriau jaustis ciklo metu

Menstruacijos yra natūrali daugelio žmonių gyvenimo dalis, tačiau jos gali susidurti su įvairiais iššūkiais – nuo ​​skausmo ir mėšlungio iki nuotaikų kaitos. Štai keletas patarimų, kaip pasirūpinti savimi ciklo metu ir padaryti šias dienas šiek tiek pakenčiamesnes.

1. Mityba Menstruacijų metu jūsų organizmas gali turėti specifinių mitybos poreikių. Kai kurie žmonės gali jausti potraukį saldaus ar sūraus maisto. Tačiau norint išlaikyti energiją ir gerą savijautą, svarbu valgyti subalansuotą mitybą. Maistas, kuriame gausu geležies ir vitamino B, pavyzdžiui, špinatai ir lęšiai, gali padėti papildyti menstruacijų metu prarastas maistines medžiagas. Taip pat labai svarbu išlaikyti hidrataciją.

2. Mankšta Nors menstruacijų metu galbūt nenorėsite mankštintis, fizinis aktyvumas gali padėti palengvinti tokius simptomus kaip mėšlungis ir nuotaika. Nereikia daryti intensyvios treniruotės: švelnus vaikščiojimas, joga ar plaukimas gali būti veiksmingos galimybės.

3. Poilsis Menstruacijų metu ypač svarbu pasirūpinti, kad pakankamai pailsėtumėte. Miegas padeda kūnui atsigauti ir gali pagerinti nuotaiką bei energijos lygį.

4. Skausmo priežiūra Jei ciklo metu jaučiate mėšlungį ar kitokį skausmą, yra keletas būdų, kaip pasirūpinti savimi. Nereceptiniai skausmą malšinantys vaistai gali būti veiksmingi, tačiau yra ir natūralesnių būdų, pavyzdžiui, karšto vandens buteliuko naudojimas arba atsipalaidavimo ir kvėpavimo technikų praktikavimas.

5. Patogūs drabužiai Patogūs drabužiai gali labai pakeisti jūsų savijautą ciklo metu. Menstruacinės kelnaitės gali būti puikus pasirinkimas, nes jos yra minkštos, patogios ir suteikia jums reikalingą apsaugą.

6. Laikas sau Galiausiai svarbu skirti šiek tiek laiko sau savo ciklo metu. Tai gali būti gera proga praktiškai rūpintis savimi ir užsiimti mėgstama veikla, pavyzdžiui, skaityti knygą, žiūrėti mėgstamus serialus ar medituoti.

Menstruacijos kiekvienam yra skirtinga. Klausykite savo kūno ir darykite tai, ką turite padaryti, kad pasirūpintumėte savimi šiuo metu. Jei jūsų simptomai yra sunkūs arba kelia nerimą, nedvejodami kreipkitės pagalbos į sveikatos priežiūros specialistą.

Ankstesnis
Unregelmäßige menstruacijos Was ist zu tun?
Kitas
Laughs and Reflections: World Cancer Day

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.