Apie mus

 

Prieš šešerius metus žavingame Alikantės mieste Ökovor gimė su misija: iš naujo apibrėžti menstruacijų patirtį. Pastebėjome, kad įprasti menstruacijų produktai yra brangūs ir kenksmingi aplinkai, todėl nusprendėme, kad laikas keistis.

 

Mūsų tikslas nuo pat pradžių buvo pasiūlyti aukščiausios kokybės, aplinkai nekenksmingus ir prieinamus menstruacijų produktus. Nenuilstamai ieškojome, kol galiausiai radome tobulą derinį: menstruacines kelnaites, kurios suteikia maksimalų komfortą, apsaugą ir tvarumą.

Tiek, kad šiandien galime pasigirti esanti įtakingiausia mėnesinių kelnaičių kompanija Europos rinkoje. Esame pirmaujantys tiek pardavimų, tiek platinimo srityse.

Mūsų menstruacinės kelnaitės, dabar mėgstamos visoje Europoje, yra daugelio metų atsidavimo ir įsipareigojimo kokybei rezultatas. Jie buvo kruopščiai išbandyti ir tobulinami, siekiant užtikrinti optimalų sugeriamumą, ilgalaikį komfortą ir minimalų poveikį aplinkai.

 

Tačiau „Ökovor“ ne tik didžiuojamės savo produktų kokybe, bet ir rūpinamės, kad jie būtų prieinami. Mes tikime, kad visos moterys turi teisę į kokybišką mėnesinių priežiūrą nemokėdamos didelių kainų. Štai kodėl mes sunkiai dirbame, kad kainos būtų sąžiningos ir konkurencingos.

 

Mūsų vizija neapsiriboja parduodamais produktais. Esame įsipareigoję menstruaciniam švietimui ir moterų įgalinimui. Norime sulaužyti tabu ir pakeisti pokalbį apie menstruacijas, kad visos moterys užtikrintai ir oriai priartėtų prie savo ciklo.

 

Dėkojame, kad prisijungėte prie mūsų šioje kelionėje ir tikite mūsų misija. Kartu mes keičiame menstruacijų priežiūros pasaulį, po vieną laikotarpį.