Privatumo politika

1 SKYRIUS – KĄ DAROME SU JŪSŲ INFORMACIJA?

Kai ką nors perkate iš mūsų parduotuvės, vykdydami pirkimo ir pardavimo procesą, renkame jūsų pateiktą asmeninę informaciją, pvz., vardą, pavardę, adresą ir el. pašto adresą.

Kai naršote mūsų parduotuvėje, mes taip pat automatiškai gauname jūsų kompiuterio interneto protokolo (IP) adresą, kad pateiktume informaciją, kuri padėtų mums sužinoti apie jūsų naršyklę ir operacinę sistemą.

Rinkodara el. paštu (jei taikoma): gavę jūsų leidimą galime siųsti el. laiškus apie mūsų parduotuvę, naujus produktus ir kitus atnaujinimus.

2 SKYRIUS – SUTIKIMAS

Kaip gauti mano sutikimą?

Kai pateikiate mums savo asmeninę informaciją, kad galėtume atlikti operaciją, patvirtinti savo kredito kortelę, sudaryti užsakymą, organizuoti siuntą ar grąžinti, mes suprantame, kad sutikimą rinkti ir naudoti tik dėl tos konkrečios priežasties.

Jei paprašysime jūsų asmeninės informacijos dėl antrinės priežasties, pvz., rinkodaros, paprašysime tiesiogiai jūsų sutikimo arba suteiksime galimybę atsisakyti.

Kaip galiu atšaukti savo sutikimą?

Jei apsigalvosite po to, kai sutikote, galite atšaukti savo sutikimą, kad su jumis susisiektume dėl jūsų informacijos rinkimo, naudojimo ar atskleidimo el. bet kuriuo metu susisiekdami su mumis adresu info@okovor.com or, parašydami mums adresu: ECOM OKOVOR, S.L Camí Pou de la Muntanya 3, puerta 12, 03700 Denia, Denia, Ispanija.

3 SKYRIUS – ATSKLEIDIMAS

Galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją, jei to reikalauja įstatymai arba jei pažeidžiate mūsų paslaugų teikimo sąlygas.

4 SKYRIUS – APSIPIRKTI

Mūsų parduotuvę valdo Shopify Inc. Jie suteikia mums internetinės el. prekybos platformą, leidžiančią parduoti jums savo produktus ir paslaugas.

Jūsų duomenys saugomi „Shopify“ duomenų saugykloje, duomenų bazėse ir bendrojoje „Shopify“ programoje. Jūsų duomenys saugomi saugiame serveryje už ugniasienės.

Mokėjimai:

jei pasirinksite tiesioginį mokėjimo šliuzą, kad užbaigtumėte pirkinį, „Shopify“ išsaugo jūsų kredito kortelės duomenis. Jis užšifruotas naudojant mokėjimo kortelių pramonės duomenų saugos standartą (PCI-DSS). Jūsų pirkimo operacijos duomenys saugomi tik tiek, kiek būtina pirkimo operacijai užbaigti. Tai užbaigus, jūsų pirkimo operacijos informacija ištrinama.

Visi tiesioginių mokėjimų šliuzai atitinka PCI-DSS nustatytus standartus, kuriuos apibrėžė PCI saugumo standartų taryba, kuri yra bendras tokių prekių ženklų kaip „Visa“, „MasterCard“, „American Express“ ir „Discover“ pastangos.

PCI-DSS reikalavimai padeda užtikrinti saugų mažmenininkų ir jų paslaugų teikėjų kredito kortelių informacijos tvarkymą.

Norėdami gauti aiškesnį vaizdą, taip pat galite perskaityti Shopify paslaugų teikimo sąlygas čia arba privatumo pareiškimą čia.


5 SKYRIUS – TREČIŲJŲ ŠALIŲ PASLAUGOS

Apskritai, mūsų naudojamos trečiųjų šalių paslaugos rinks, naudos ir atskleis jūsų informaciją tik tiek, kiek reikia, kad jos galėtų atlikti mums teikiamas paslaugas.

Tačiau kai kurie trečiųjų šalių paslaugų teikėjai, pvz., mokėjimo šliuzai ir kiti mokėjimo operacijų tvarkytojai, turi savo privatumo politiką, susijusią su informacija, kurią privalome jiems pateikti atliekant su pirkimu susijusias operacijas.

Šių paslaugų teikėjų atveju rekomenduojame perskaityti jų privatumo politiką, kad suprastumėte, kaip bus tvarkoma jūsų asmeninė informacija.

Ypač atminkite, kad kai kurie tiekėjai gali būti įsikūrę arba turėti patalpas kitoje jurisdikcijoje nei jūs ar mes. Taigi, jei norite tęsti sandorį, susijusį su trečiosios šalies paslaugų teikėjo paslaugomis, jūsų informacijai gali būti taikomi jurisdikcijos (jurisdikcijų), kurioje yra paslaugų teikėjas arba jo įrenginiai, įstatymai.

Pavyzdžiui, jei esate Kanadoje ir jūsų operaciją apdoroja mokėjimo šliuzas, esantis Jungtinėse Valstijose, jūsų asmeninė informacija, naudojama operacijai atlikti, gali būti atskleista pagal Jungtinių Valstijų įstatymus. , įskaitant Patriotų aktą.

Kai išeinate iš mūsų parduotuvės svetainės arba nukreipiate į trečiosios šalies svetainę ar programą, jums nebegalioja ši privatumo politika ar mūsų svetainės paslaugų teikimo sąlygos.

Nuorodos:

Kai spustelėsite nuorodas iš mūsų parduotuvės, galite būti nukreipti iš mūsų svetainės. Mes nesame atsakingi už kitų svetainių privatumo praktiką ir raginame perskaityti jų privatumo politiką.

 

6 SKYRIUS – SAUGA

Siekdami apsaugoti jūsų asmeninę informaciją, imamės pagrįstų atsargumo priemonių ir laikomės geriausios pramonės praktikos, siekdami užtikrinti, kad ji nebūtų netinkamai prarasta, netinkamai naudojama, pasiekiama, atskleista, pakeista ar sunaikinta.

Jei pateikiate mums savo kredito kortelės informaciją, ši informacija yra užšifruota naudojant Secure Socket Layer (SSL) technologiją ir saugoma naudojant AES-256 šifravimą. Nors joks perdavimo internetu ar elektroninės saugyklos būdas nėra 100% saugus, mes laikomės visų PCI-DSS reikalavimų ir diegiame papildomus pramonės priimtus standartus.

Slapukai

Čia pateikiamas mūsų naudojamų slapukų sąrašas. Pateikiame jų sąrašą, kad galėtumėte pasirinkti, ar norite atsisakyti, ar ne.

_session_id, unikalus prieigos raktas, seansinis, leidžia Shopify saugoti informaciją apie jūsų seansą (persiuntimo nuorodą, nukreipimo puslapį ir kt.).

_shopify_visit, nėra saugomų duomenų, Išlieka 30 minučių nuo paskutinio apsilankymo, Naudojamas mūsų svetainės teikėjo vidinės statistikos stebėjimo priemonės apsilankymų skaičiui įrašyti

_shopify_uniq, nėra duomenų, baigiasi vidurnaktį ( palyginti su lankytoju) kitą dieną, skaičiuoja vieno kliento apsilankymų parduotuvėje skaičių.

krepšelis, unikalus prieigos raktas, išliekantis 2 savaites, Saugo informaciją apie jūsų krepšelio turinį.

_secure_session_id, unikalus prieigos raktas, seansinis

storefront_digest, unikalus prieigos raktas, neapibrėžtas Jei parduotuvė turi slaptažodį, jis naudojamas norint nustatyti, ar dabartinis lankytojas turi prieigą.

7 SKYRIUS – SUTIKIMO AMŽIAUS

Naudodamiesi šia svetaine patvirtinate, kad savo gyvenamojoje valstybėje ar provincijoje esate pilnametystės sulaukę arba savo gyvenamosios vietos valstijoje ar provincijoje esate pilnametystės ir kad davėte mums sutikimą kad bet kuris iš jūsų nepilnamečių išlaikytinių galėtų naudotis šia svetaine.8 SKYRIUS – ŠIOS PRIVATUMO POLITIKOS PAKEITIMAI

Pasiliekame teisę bet kada keisti šią privatumo politiką, todėl prašome ją dažnai peržiūrėti. Pakeitimai ir paaiškinimai įsigalios iš karto po paskelbimo svetainėje. Jei atliksime esminius šios politikos pakeitimus, pranešime jums čia, kad ji buvo atnaujinta, kad žinotumėte, kokią informaciją renkame, kaip ir kokiomis aplinkybėmis, jei tokių yra, ją naudojame ir (arba) atskleidžiame.

Jei mūsų parduotuvė įsigyjama arba sujungiama su kita įmone, jūsų informacija gali būti perduota naujiems savininkams, kad galėtume ir toliau jums parduoti produktus.


KLAUSIMAI IR KONTAKTINĖ INFORMACIJA

Jei norite: pasiekti, taisyti, taisyti arba ištrinti bet kokią turimą asmeninę informaciją apie jus, užregistruoti skundą ar tiesiog norite gauti daugiau informacijos, susisiekite su mūsų privatumo atitikties pareigūnu info@okovor.com arba atsiųskite el. paštu ECOM OKOVOR, S.L

[Ats.: Privatumo atitikties pareigūnas]

[Camí Pou de la Muntanya 3, puerta 12, 03700 Denia, Denia, Ispanija].